• İletişim Bilgilerimiz

  • 100. Yıl, Matbaacılar Cd. no 11 (Petrol Ofisi Karşısı) - İSTANBUL/BAĞCILAR
  • MAHSUM ELALMIŞ
   05347092539
  • EMRULLAH ELALMIŞ
   05459444421

  Hakkımızda

  Hakkımızda

  2020 Yılında yeni adresinde Aras Otopark, oto kuaför hizmeti ve oto yıkama hizmeti veren bir otopark firmasıdır. Şirketimiz, araç sahiplerine en kaliteli hizmeti sunarak araçlarını tertemiz bir şekilde teslim almalarını sağlamaktadır.

  Müşterilerimizin memnuniyeti bizim önceliğimizdir. Bu nedenle, eğitimli ve deneyimli personelimize yatırım yaparak, araçların her bir detayına özen göstererek çalışmaktayız. Tüm araçlar, son teknoloji ekipmanlar ve en kaliteli malzemeler kullanılarak, profesyonelce temizlenmektedir.

  Araçlarını otoparkımızda bırakan müşterilerimiz, aynı zamanda oto kuaför hizmetlerimizden de faydalanabilirler. Aracınızın temizliğinin yanı sıra, kuaför hizmetleri ile aracınızın iç ve dış detaylarına özel bakım sağlanır.

  Aras Otopark olarak, müşterilerimize güvenilir bir hizmet sunmak için kendimizi sürekli geliştiriyoruz. Yıllardır sektörde yer almanın verdiği deneyim ve uzmanlıkla, müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz.

  Siz de aracınızı Aras Otopark'a emanet ederek, en kaliteli oto yıkama ve oto kuaför hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.